Tüm Değerli Şeyler Ücretsiz !

Herşeyin para olduğu dünyamızda sanırım yukarıdaki başlığı okumak hepimizi şaşırtıyor. Yaşamak için hepimizin her an paraya ihtiyacı var. Yemek için, barınmak için, sağlık için, eğitimimiz için, okul için, kitap ve defter almak için, emeklilik için, tatil için ... diye gidiyor liste. Çoğumuz para ödeyerek elde ettiğimiz şeyleri çok kıymetli ve değerli olarak nitelerken, para ödemeden elde ettiğimiz şeylere ise hak ettiklerinden çok az değer veriyoruz.

Şöyle bir düşündüğümüzde ise, esasen çok değerli şeylere para ödemeden ücretsiz elde ettiğimizi farketmeye başlıyoruz. Örneğin havayı düşünün. Hava bedava. Tabiatın çoğu yerinde su bedava. Sevdiğimiz bir manzaranın karşısına geçip onu seyretmek bedava. Parkta bir yürüyüşe çıkmak bedava. Sevdiklerimizin yanında olmamız bedava. Konuşmak bedava. Gülmek bedava...

Her an nefes almak için ihtiyacımız olan havanın parayla satıldığını düşünsenize bir kere. Şu anda para ödemeden ücretsiz olarak elde ettiğimiz havanın değerli olmadığını kim söyleyebilir ki?

Çok değerli fakat ücretsiz olanlar listesine bugün "Mega Hafıza Özel Şapka"sı ve "Mouse Pad"i de ilave ediliyor. Hatta 45.00 YTL olan "Bio-Ritmik Largo (Konsantrasyon)" setini sadece 15.00 YTL ilave ödeme yaparak alma imkanınız da var. 31 Aralık 2012 tarihine kadar faydalanabileceğiniz bu özel imkanla ilgili daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

"Mega Largo İkili Set" ve  Özel Hediyeler!

+ +
Bio-Ritmik Largo
Konsantrasyon Seti
Özel Mega Hafıza Şapkası Bilgisayarınız İçin Mouse Pad

Yukarıda resmini gördüğünüz altı kaset ve bir adet kullanma kılavuzundan oluşan "Bio-Ritmik Largo Konsantrason" setiyle birlikte "Mega Hızlı Okuma" setini de sipariş verdiğinizde  yine yukarıda resimleri görünen "Mega Hafıza Özel Şapka"sına ve "Mouse Pad"a de 31 Aralık 2012 tarihline kadar  ücretsiz olarak  sahip olabilirsiniz. Bu özel fırsatla ilgili detaylı bilgi için Melik Duyar'ın aşağıdaki mesajını okuyunuz.

Dünya Hafıza Şampiyonasına hazırlanırken kullandığım beyin frekanslarıyla ilgili gizli konsantrasyon teknolojisi artık sizin de ulaşabileceğiniz bir mesafede. Üstelik özel imkanlarla!

"Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setinin size ne gibi faydalar sağlayacağını öğrenmek için buraya tıklayınız.

Hızlı okumayı, hafıza tekniklerini kullanmayı ve her türlü öğrenme faaliyetini yoğun bir konsantrasyon ortamında gerçekleştirmek istiyorsanız, sanırım aşağıdaki önerilerimi okumanızın tam zamanı.

Kimden: Melik DUYAR
Tarih :

Sayın Okurumuz,

tarihine kadar  "Mega Largo İkili Set" (bu set "Mega Hızlı Okuma" seti ile   "Bio-Ritmik Largo (Konsantrasyon)" setlerini kapsamaktadır.) siparişi veren okurlarımıza özel hediyelerimiz de  ücretsiz olarak gönderilecektir.

İşte "Mega Largo İkili Set" siparişi veren okurlarımızın sağlayacağı indirimler ve ücretsiz alacakları özel hediyeler;

Set Tipi "Bio-Ritmik Largo" ve "Mega Hızlı Okuma"
Setlerinin Tek Tek
Fiyatları Toplamı
(YTL.)
1. İndirim
(YTL.)
2. İndirim (YTL.) İndirimler
Sonrası
Özel Fiyat
(YTL.)
 
Daha Önce
Mega Hafıza'dan
Set Aldıysanız
Veya Şu Anda Ekstra
Bir Set Siparişi
Daha Verirseniz
"Mega Largo İkili Set" ile verilen Ücretsiz Hediyeler
Mouse Pad Özel Mega
Hafıza
Şapkası
Muhteşem Bir Kitap (*)
Kesetli Set 45.00 + 85.00

Toplam : 130.00

15.00 15.00 15.00 100.00  
CD'li Set 57.50 + 97.50

Toplam : 155.00

15.00 15.00 15.00 125.00

 

(*) CD'li "Mega Largo İkili Set" siparişi veren okurlara "Konsantrasyonun Gücü" adlı 15.00 YTL. değerindeki kitap diğer hediyelere ilaveten ücretsiz olarak verilecektir.

Yukarıdaki tabloda "2.İndirim" olarak ifade edilen  ek indirimden faydalanma koşulları hakkında daha detaylı bilgiyi özel indirim kuponu linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

"Mega Hızlı Okuma" setini ve "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setini daha önceden tanıyorsanız ve hemen sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz. Setleri henüz tam olarak tanımıyorsanız yazıyı okumaya devam ediniz.

Konsantrasyon çoğu kişinin ortak problemidir. Bazen çok nadir de olsa çok iyi konsantre olduğumuzu hisseder ve o anda öğrendiğimiz şeyleri çok kolay ve kalıcı olarak öğrendiğimizi farkederiz. Çoğu kez ise öğrenmek veya çalışmak istediğimiz bir konuya ne kadar istesek de konsantre olamadığımızı ve kolayca dikkatimizin dağıldığını görürüz.

Konsantrasyon temel olarak beyin dalgaları ile ilgilidir. Beynimiz sürekli olarak çeşitli dalgalar yaymaktadır. Bunlardan 8 ila 12 Hz. arası beyin dalgalarına "alfa dalgaları" denmekte olup, beyin alfa dalga ortamındayken konsantrasyon kalitemiz zirveye çıkmaktadır.

Biraz yüksek bir yatırım yapıp, beyin dalgalarını bir monitör ve bilgisayar yardımıyla sürekli olarak izlemek ve beyin tam alfa dalga ortamına girdiğinde ders çalışmaya başlamak ve öğrenme faaliyetlerine geçmek iyi bir seçim gibi görünebilir.

Esas amaç beynin alfa dalgası ortamına girdiği anları yakalamaya çalışmak olmamalıdır. Amacımız hangi şartların beynin alfa dalgası ortamına girmesine neden olduğunu tespit edip, bu şartları suni olarak yaratarak beynin alfa dalgası ortamına girmesini sağlamak olmalıdır. Ancak bu şartlarda kendi istediğimiz zamanlarda konsantre olmamız mümkündür.

Bio-Ritmik Largo Seti
Konsantrasyon Teknolojisi

Sette, öğrenme ve beyin kapasitesini artıran üç farklı teknik birleştirilerek sunulmuştur.

Yapılan araştırmalar ve bilimsel bulgular bazı özel frekansların, bazı özel şartlarda beyni alfa dakgası ortamına kendiliğinden soktuğunu ortaya çıkarmıştır. Bu özel frekanslar yardımıyla beynimizin konsantrasyon gücünü kendi istediğimiz anlarda atırmamız mümkündür. Binaural Frekanslar Tekniği adı verilen bu yöntem "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setinin temel tekniğini oluşturmaktadır. Binaural Frekanslar Tekniğinin ne olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Binaural Frekanslar Tekniği

Yapılan araştırmalarda, "Largo Barok Müzik" ritimlerinin beynin her iki lobunu uyararak beynin öğrenme potansiyelini artırdığı görülmüştür. "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setinde "Largo Barok Müzik" etkisi "binaural frekanslar tekniği" ile birleştirilmiştir. Largo Barok Müzik tekniğinin öğrenme hızına katkısıyla ilgili bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Largo Barok Müzik Etkisi

Konsantrasyon gücü beyin hücrelerindeki enerji seviyesi ile direkt olarak ilişkilidir. Bilimsel araştırmalar belli frekans aralığında sesler ihtiva eden müziklerin beyin hücrelerindeki enerji seviyesini artırarak, beynin istenilen konuya kolayca odaklanabildiğini göstermiştir. Mozart'ın bazı müzik parçalarında bu frekans aralığı yoğun olarak mevcuttur. "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setinde Mozart etkisi de işin içine katılmıştır. Sette kullanılan "Mozart Etkisi" ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Mozart Zekayı Artırıyor

Özet olarak bu set , stressiz hızlı öğrenme ortamı sağlayan Mozart etkisi ile largo barok müziği fon müzik olarak kullanmış ,ayrıca esas amacı olan konsantrasyon için binaural frekanslar tekniğini iki ayrı kanala stereo olarak kaydederek işin içine katmıştır.

"Mega Hızlı Okuma" setini sipariş vererek "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setini ve diğer hediyeleri ücretsiz olarak almak için buraya tıklayarak nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz. "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setini ücretsiz değil, bizzat para ödeyerek almış olan okurlarımızın setle ilgili düşüncelerini duymak istiyorsanız okumaya devam ediniz.

Setleri Kullananlar Ne Dediler?

İşimin yoğun olması ve stres yüzünden son yıllarda hiçbir konuya tam olarak yoğunlaşamaz olmuştum. Kısa sürede dikkatim dağılıyordu. Bundan yaklaşık bir yıl önce Mega Hafıza'nın tüm setlerini aldık ve ailece kullanıyoruz. Setlerin tümü profesyonelce hazırlanmış. Ancak benim için "Bio-Ritmik Largo" konsantrasyon setinin ayrı bir yeri var. Bu set hem stres için, hem de ilgilendiğiniz konulara kolayca yoğunlaşmak için harika bir çözüm. İşin ilginç tarafı, bu tip konsantrasyon teknolojilerinden çoğu insanın haberi dahi yok. Bizi bu tekniklerle tanıştıran Melik Duyar'a ailece çok tesekkür ediyoruz.

Mutlu Gün
Genel Müdür - Adres Bilgisayar
Beşiktaş - İSTANBUL

Mega Hafıza'nın setleriyle üniversiteye hazırlanırken tanıştım. İhtiyacım olan şeyler hızlı okuma, hızlı öğrenme ve konsantre olmaktı. Bu amaç için "Mega Hızlı Okuma", "Bio-Ritmik Largo" ve "Fotografik Hafıza Teknikleri" setlerini aldım. Bu kombinasyonla isabetli bir seçim yapmış olduğumu düşünüyorum. Öğrendiğim teknikleri ve konsantrasyon için "Bio-Ritmik Largo" setini şu anda üniversite'de de kullanıyorum.

Ümit Karaca
Üniversite Öğrencisi
O.D.T.Ü. - ANKARA

Tıp Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olmak için ciddi bir çalışma ve konsantrasyon gerekiyor. Bu sınava hazırlanan arkadaşlara Mega Hafıza'nın hafıza eğitimi, Mega Hızlı Okumave konsantrasyon setlerini tavsiye ediyorum. Şahsen ben bu setlerin çok faydasını gördüm.

Dr. Talat Ayyıldız
Uzman Doktor
Beşevler - ANKARA

Ben 14 yaşındayım. İsmim Ayşe Bakır. Mega Hafıza'nın "Mega Hızlı Okuma" ve "Bio-Ritmik Largo" ikili setini aldım. Bu iki set hem okuma hızımı yükseltti, hem de konsantrasyonumu artırdı. ... Lütfen bu teşekkür mektubumu Melik Duyar'a iletiniz.

Ayşe Bakır
Ortaokul Öğrencisi
Yüreğir - ADANA

Mega Hafıza'nın setlerini TV'de gördüm ve ilkokulda öğrenci olan çocuklarım için aldım. Setler çok kısa sürede çocuklarımın öğrenme hızlarını ve konsantrasyon güçlerini artırarak beni çok etkiledi. Böylece teknikleri çalışarak ben de öğrenmeye başladım. Konsantrasyon, hızlı öğrenme ve beyin eğitimiyle ilgili son gelişmeleri takip etmek istiyorsanız, Mega Hafıza'yı takip edin.

Nuri Ateş
Emniyet Görevlisi
Merkez - Niğde

Bu önemli konuyu Türkiye'de yaygınlaştırdığınız için size çok teşekkür ediyorum. Hafıza geliştirme konusu senelerden beri ilgimi çekmiştir. Sizden almış olduğum "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setinizden çok memnunum.

Kemal Pancar
Caddebostan - İstanbul

"Mega Hızlı Okuma" setini sipariş vererek "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setini ve diğer hediyeleri ücretsiz olarak almak için buraya tıklayarak nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz. Setin hangi parçalardan oluştuğunu öğrenmek için aşağıdaki yazıyı okumaya devam ediniz.

Konsantrasyon Setinde Neler Var?

"Bio-Ritmik Largo" set "1" adet "kullanma kılavuzu" ve "6" adet kasetten oluşmaktadır.

Kullanma Kılavuzu (1 Adet): "Bio-Ritmik Largo & Konsantrasyon" adı verilen bu rehber kitapçık setin 1. kaseti ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Setin kullanma kılavuzu ve 1. kitabı kullanıcıya setin nasıl kullanilacağını ve tekniklerle ilgili detayları vermek üzere hazırlanmıştır. Setin verimli olarak kullanılabilmesi için önce setin kullanma kılavuzu ile birlikte 1. kaseti dinlenmelidir.

Bio-Ritmik Largo (6 Kaset): Setin 1. kaseti hariç, diğer "5" kaset hızlı öğrenme ve konsantrasyonu sağlayan teknolojiyi kullanarak hazırlanmıştır. Bu "5" kaset konsantrasyon, hızlı öğrenme, hafıza gücü, hızlı okuma, etkin ders çalışma, problem çözme ve yaratıcı fikirler üretme gibi her türlü öğrenme faaliyeti sırasında kullanılabilir. Kasetlerdeki özel seçilmiş largo barok fon müzikler ve Mozart etkisi stressiz bir öğrenme ortamı sağlarken, binaural frekanslar tekniği de konsantrasyonu artırmaktadı.

Ayrıca, öğrenme ve düşünme faaliyetlerinin dışında kulaklıksız dinlenmesi halinde setin stresi yok edici bir etkisi de vardır. İlave olarak sette, bilimsel araştırma bulgularına uygun olarak, gerekli yerlere 5000 ile 8000 Hz. arasında yüksek frekanslar ihtiva eden ve zekayı artıran müzikler de işin içine katılmıştır.Özet olarak bu set konsantrasyon ve dikkat gerektiren zihinsel faaliyetler için hazırlanmıştır. Özellikle stressiz bir hızlı öğrenme ortamında yoğun bir konsantrasyon istiyorsanız, "Bio-Ritmik Largo" set tam sizin için.

"Mega Hızlı Okuma" setini sipariş vererek "Bio-Ritmik Largo ve Konsantrasyon" setini ve diğer hediyeleri ücretsiz olarak almak için buraya tıklayarak nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi kampanya süresince ücretsiz olarak verilen "Bio-Ritmik Largo" konsantrasyon seti tek başına ciddi bir değerdir. Bu kampanyadan faydalanmak için sipariş vermeniz gereken "Mega Hızlı Okuma" seti ise Amerika Birleşik Devletleri'nde ve İngiltere'de yıllarca test edilerek onaylanmış olan bir set.

Bazılarınızın içinden "Ben birçok hızlı okuma kitabı okudum ama, yine de okuma hızım artmadı" veya "Hızlı okuma kursuna gittiği halde okuma hızlarını artıramayan çok arkadaşım var" diye mırıldandıklarını duyar gibiyim. Çekinmeyin, düşündüklerinizi yüksek sesle de söyleyebilirsiniz. Çünkü bu söylediklerinize ben de katılıyorum. Bu tip eğitimlerin neden başarısız olduğunu merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki başlığa tıklayabilirsiniz.

HIZLI OKUMA KURSLARININ ÇOĞU NEDEN BAŞARISIZ ?

Altı kaset ve şık deri klasörlü interaktif bir rehber kitaptan oluşan Mega Hızlı Okuma Setiyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve seti kullananların ne dediklerini duymak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Mega Hızlı Okuma Seti

Mega Hafıza
Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi
Esat Cad. No:37/B Küçükesat - Ankara - Türkiye Tel: +90 (312) 417 33 30 Faks: +90 (312) 418 90 02
e-mail : info@megahafiza.com.tr

copyright© 1996-2010 Mega Hafıza Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm Hakkı Saklıdır.

Sayfalarımızı etkili bir şekilde izleyebilmek için Microsoft Internet Explorer 4.0 veya daha üst bir versiyonunu kullanın.

altHafıza, Hafıza Eğitim Merkezi, Hafıza Eğitimi, Hafıza Geliştirme, Hafıza Teknikleri, Hafıza Teknikleri ve Hızlı Okuma, Hafıza Eğitimi ve Hızlı Okuma, Hafıza Eğitimi ve Hızlı Öğrenme, Hafıza Teknikleriyle İngilizce, Hafıza Eğitimiyle İngilizce, TOEFL, KPDS, Hafıza teknikleri ile İngilizce eğitim setleri, Hafıza Eğitimi ile İngilizce eğitim setleri, Hafıza teknikleriyle ingilizce kelime ezberleme seti, Hafıza eğitimiyle ingilizce kelime ezberleme seti, Hafıza teknikleriyle İsim Hatırlama, Hafıza Teknikleriyle İsimler ve Yüzler, Etkin öğrenme teknikleri, Çocuk Zeka ve Hafıza Seti, Hızlı Okuma, Hızlı Okuma Teknikleri, Hafıza Teknikleriyle Hızlı Okuma, Hafıza Eğitimiyle Hızlı Okuma, Anlayarak Hızlı Okuma, Pratik Matematik, Hafıza Teknikleriyle Zihinsel Matematik, Zihinsel Matematik ve Hafıza, Beyin Eğitimi, Beyin Geliştirme Teknikleri, Beyin Haritası, Beyin Haritaları, Zihin Haritası, Zihin Haritaları, Hafıza Eğitimiyle Pratik Matematik, ingilizce eğitim seti, Hafıza Teknikleri Setleri, Fotografik Hafıza Teknikleri, Çocuk Zeka ve Hafıza seti, Yaratıcı Düşünme, İnovasyon, Hafıza Eğitimi ve İnovasyon, Mega İnovasyon, ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri, Hafıza Eğitim Merkezi, Hafıza Teknikleri Merkezi, Hafıza Eğitimi, Melik Duyar, Dünya Hafıza Şampiyonu, Dünya Hafıza Olimpiyatları Başkanı, Hafıza Şampiyonası, Hafıza Şampiyonları, Memoriad, Unutkanlık, İsimleri Hatırlamak, İsim Ezberleme, İsimleri Unutmak, İsimleri Unutmamak, İsim Hafızası, Hafıza Kursları, Hafıza Eğitimleri